Otázky a odpovědi

  • Dobrý den, slyšela jsem o nějakých extra účincích relaxačního křesla, které máte ve vašem zdravotnickém zařízení. Mám hyperaktivní dceru. Mohlo by být to křeslo pro takové děti nějak užitečné?

Ano, přispívá k celkovému zklidnění, podporuje soustředěnost, zlepšuje výkony ve škole, podporuje klidný spánek.

  • Dobrý den, jsem po operaci. Chci se zeptat, jestli by bylo možné pomocí laseru odstranit jizvu v operovaném místě.

Úplně odstranit se nedá, jen kdyby byla malá. Lze ale urychlit hojení jizev (strupů).

  • Mám sedavé zaměstnání. Samozřejmě to přispělo k bolestem v krční páteři. Po absolvování kolika masáží by se dala očekávat úleva?

Určitě již po dvou až třech masážích byste mohla cítit výsledek.

Napište nám

náměty, připomínky, ohlasy

Dobrý den,
s potěšením jsem uvítala otevření nového rehabilitačního centra BALNEO Lípa.
Ráda navštěvuji lekce skupinového cvičení, ale vyzkoušela jsem na doporučení lékaře i ruční a přístrojové lymfomasáže. Oceňuji velice milý, vstřícný a ochotný přístup celého personálu – ovšem především velmi kvalitní a profesionální práci paní masérky Nataly, ke které se v budoucnu budu ráda vracet, neboť nabídka služeb centra Balneo je pestrá a široká. Zaujaly mě i lekce jógy, které bych po prázdninách také ráda vyzkoušela.
Přeji mnoho spokojených klientů!
S pozdravem
Yvetta T.
Dobrý den,
včera jsem na doporučení poprvé navštívil vaše centrum Balneo Lípa a udělalo na mne takový dojem, že jsem se rozhodl vám touto formou poděkovat za nevšední zážitek a za váš po všech stránkách profesionální přístup.
Přestože jsem se bohužel opozdil, paní na recepci mi sama od sebe nabídla vhodné řešení, takže jsem nejenom nepřišel o masáž, ale ještě jsem si, místo čekání na židli na následující volný termín, užil infrasaunu. Možnost zapůjčení osušky a županu mne také mile překvapila, protože na masáž chodívám rovnou ze zaměstnání a nechce se mi s tím tahat do práce.
Masáž mi udělala paní Nataly a byla jedním slovem skvělá. Na masáže chodím už řadu let a za tu dobu jsem zažil mnohé. Poznal jsem dobré, ale i velmi slabé maséry, pro které byl klient jen zdrojem příjmu. Paní Nataly je profík, který přesně ví co a proč dělá.
Jsem rád, že jsem tip mé kamarádky využil a navštívil vás. Jsem si jist, že jsem u vás rozhodně nebyl naposledy a to i přesto, že to k vám nemám zrovna blízko. Úroveň vašeho servisu stojí za tu cestu.
Ještě jednou děkuji za příjemný zážitek a přeji vám, aby se vám podařilo zachovat si takto vysoce položenou laťku natrvalo.
S pozdravem
Radek