Doplňkové terapie

DETOXIKAČNÍ KOUPEL NOHOU

Iontová detoxikační koupel je založená na elektrolýze slané a teplé vody. Ionty jsou absorbovány nohama a vaše tělo tak prochází detoxikací a zažívá skvělý relax. Pokud je voda se solí tmavá, znamená to, že se toxiny z těla vyplavují. Tyto jedy se v těle tvoří ze znečištěného ovzduší a konzumací nezdravých potravin.

PARAFÍN

Účinky parafínu jsou především tepelné. Prohříváním těla se uvolňují podkožní vrstvy, svalstvo a klouby. Parafínová ošetření jsou účinná v léčení bolestivých příznaků spojených s artritidou, chronických revmatických onemocnění, především drobných kloubů končetin a často též onemocnění souvisejících s páteří. Je to také relaxační a účinný způsob, jak léčit a zklidnit suchou, hrubou nebo popraskanou kůži.

PARAFANGO

Parafango označuje spojení: parafínového zábalu s příměsmi čokolády, aloe vera, anebo mořského bahna. Může se aplikovat lokálně v místě potíží. Mimo podpory lymfatického systému urychluje regeneraci a ulevuje od případné bolesti.

LÉČBA ČELISTNÍHO KLOUBU

Bolesti čelistního kloubu, nemožnost otevírání úst (kontraktury), noční skřípání zubů, abnormální abrazi zubů léčíme ve spolupráci fyzioterapeuta se stomatologem pomocí nákusných dlah, laseru, masáží, cvičení.